eTicaret, Sadece 1 Web Sitesi Değildir!

E-Ticaret için web sitesi yaptırdınız, ancak hayal ettiğiniz gibi satış yapamıyorsunuz. Muhtemelen konuya en başından eksik yaklaştınız. Çünkü elektronik ticaret, fiziki bir mağazanın hangi sokak-cadde üzerinde açıldığı ile paralellik göstermektedir.

Web sitenize ürünleriniz ile alakalı ziyaretçilerin gelmesi, sanal pazarlar üzerinde dükkanlarınızın olması, reklam vererek sosyal medya üzerinden ürün satışı yapabilmeniz birbirinden farklı planlanması gereken ve en önemlisi tüm bu gerekliliklere altyapınızın uyumlu olması e-ticarette başarılı olabilmek için çok önemlidir.

Çok Kanallı Satışı Asla Unutmayın

Hızla artan elektronik ticaret verilerinden pay alabilmeniz için doğru planlama ve kampanyalarla çalışmanız çok önemlidir. Bununla birlikte potansiyel müşterilerinize ulaşabilmeniz için hem web sitenize ziyaretçi çekmeli ve markalaşmalı, hem de sanal pazarlar üzerinde web sitenizdeki ürünleri sergilemelisiniz. Bu işlemleri yaparken, stok ve fiyat bilgilerini de hatasız güncelleştirmelisiniz. Hangi platformlardan aranırsa aransın, ürünleriniz bulunabilir olsun!

Sanal Pazarlarla Senkron Çoklu Satış

Türkiye’de internet üzerinden alışveriş yapanların çoğunluğunun uğrak noktası, marka algısı güçlenmiş sanal pazarlar üzerinde açacağınız dükkanların önemi büyüktür. Kullanıcıların güvenilirlik ve kargo teslimi süreçleri konusunda endişesini yenebildikleri bu portallarda ürün listelemeniz binlerce potansiyel müşteriye ulaşmanızı kolaylaştıracak, reklam ve pazarlama maliyetlerinizi en aza indirecektir.

Web siteniz veya ana stok kartlarınızla sürekli senkron olacak bu sanal pazarlar için detaylı entegrasyon hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Projeye Özel Optimum Altyapılar

İster 10 ürünlü, isterseniz 100 bin ürünlü e-ticaret sitesi kurmak isteyin, ihtiyaçlarınıza özel, geleceğe hazır altyapınızın olması çok önemlidir. Yüksek ziyaretçi sayılarına elverişli, Google sonuçlarında yüksek başarılı, sanal pazar yerlerinde ortak stok üzerinden satış yapabileceğiniz ve yönetimi tam sizin istediğiniz gibi bir e-ticaret sitesi için en doğru yönlendirmeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Muhasebe Programlarıyla Entegrasyon

Muhasebe / Erp entegrasyonları ile hali hazırda kullandığınız veya yeni kullanmaya başlayacağınız yazılımları eticaret sitenizle birlikte çalıştırabilirsiniz. Ürün envanterinizi sanal pazar yerlerine ve web sitenize otomatik olarak aktarabilir, satışlarınızı muhasebe yazılımınız içerisinde görebilir ve tüm stok-finans kontrollerinizi tek noktadan yönetebilirsiniz.

E-Ticaret Danışmanlığı Özellikleri

  • Ölçülebilir Başarı
  • Bütçe Kontrolü
  • Detaylı Raporlama
  • Artan Kazanç Rakamları
  • Yeni Müşteriler
  • Özverili Ajans Katkısı

Hemen Başvurmak için

Sürekli Destek

Bütçeniz ne olursa olsun, yeni müşteriler kazanmanız için bizi arayabilirsiniz!

Yeni müşteriler kazanacağınız kampanyalarla sizin için çalışıyor olacağız.

Bilge Host ile İnternet Projenizi Hayata Geçirin!