Web Siteniz Size Güç Katacak

Ürün veya hizmetlerinizi en doğru ve en hızlı şekilde anlatmak, ziyaretçilerinizin size ulaşması için en dikkat edilmesi gereken noktadır. Renkler, görseller ve içerikleriniz hedef kitlenize göre planlanmalı ve satışa yönelik hazırlanmalıdır.

Mobil Cihaz Uyumlu Tasarım

Günümüzde internet kullanıcılarının mobil cihaz kullanım oranı her geçen gün artmaktadır. Şuan sektörlere göre farklılık göstermekle birlikte %20’den başlayarak %90’a varan cep telefonları ile internet kullanım oranları bulunmaktadır. Web sitenizin mobil kullanıma hazır olması bu sebeple çok önemlidir. Kullanıcılar sitenizi kolay gezebilir ve size olan ilgisini yitirmezler.

Kontrol Edilebilir İçerik

Sitenizin tüm içeriklerini kontrol edebilmeniz çok önemlidir. Haber, galeri veya yeni ürün girişi yapabilmenizin dışında arayüzde değişiklikler gerçekleştirebilmeniz önemli bir kriterdir.

Ayrıca, dışa bağlılığınızı en aza indirerek uzun vadede sitenizin kullanımını mümkün kılacaktır. Aksi halde, içeriğini kontrol edemediğiniz web siteniz sizler için uzun ömürlü olmayacaktır.

Responsive Nedir?

Responsive tasarım, ‘uyumlu tasarım’ anlamı taşımakla birlikte, daha basit ifadeyle web sitesine giriş yapılan tüm cihazlara göre web sitesinin kullanımını kolaylaştırmak için görünümünü yeniden şekillendirmesi demektir.

Responsive olmayan bir web sitesi, bilgisayar kullanımında güzel görüntülenirken, cep telefonundan girildiğinde geniş görünecek ve zoom yaparak kullanılması gerekecektir. Ayrıca arama motorlarına göre de düşük puan alacaktır.

Ancak, responsive tasarımla yapılmış web sitesi, ziyaretçinin kullandığı cihaza uygun olarak arayüzünü yeniden şekillendirecek ve arama motorları tarafından tam not alabilecektir.

Kontrol Panelli Site

Hem ziyaretçileriniz hem de arama motorları için web sitenizin içeriğinin vermiş olduğunuz hizmet alanında düzenli yenilenen ve kaliteli içerik girişlerine sahip olması çok önemlidir.

Kurumsal haberler, galeri, ürün güncellemeleri, iletişim bilgilerinin değiştirilmesi gibi düzenlemeler için dışa bağımlılığı da azaltmak sebebiyle web sitenizin içerik kontrolünün elinizde olması gerekmektedir.

Sahip olacağınız kontrol paneli ile, istediğiniz tüm değişiklikleri gerçekleştirmeniz mümkündür.

Size Özel Tasarım

Hazır şablonlar ve paket sitelere mecbur değilsiniz!

Hayal ettiğiniz web sitesine sahip olabilirsiniz. İnternette var olabilmenin en önemli kuralı, marka olabilmektir.

Sizi en iyi anlatan içerik ve görsel kaliteye yatırım yapmanız, internetteki tek vitrininiz olan web sitenizle yeni müşteriler kazanmanızı mümkün kılacaktır.

Rakiplerinizi inceler, müşteri kitlenize göre size özel tasarım ve altyapıyı sunarız.

Web Tasarım Özellikleri

  • Ölçülebilir Başarı
  • Responsive Tasarım
  • Size Özel Tasarım
  • Kontrol Panelli Site
  • Özverili Ajans Katkısı

Hemen Başvurmak için

Sürekli Destek

Bütçeniz ne olursa olsun, yeni müşteriler kazanmanız için bizi arayabilirsiniz!

Yeni müşteriler kazanacağınız kampanyalarla sizin için çalışıyor olacağız.

Bilge Host ile İnternet Projenizi Hayata Geçirin!